GS Condro® DIAMANT

Extrémna sila

GS Condro® DIAMANT je extrémne silný kĺbový výživový doplnok, ktorý sa stará nielen o kĺbové chrupavky, ale aj o okolie kĺbu, teda kĺbové púzdra, väzy a šľachy. Extra silná dávka glukozamín sulfátu je obohatená o revolučný komplex DIAMANT FORTESCIN®. Účinnosť GS Condro® bola testovaná Reumatologickým ústavom v Prahe.

 
CDA SK
kloub-750x500px

Starostlivosť nielen o kĺby

GS Condro® DIAMANT je jedinečný prípravok, ktorý sa stará nielen o kĺbové chrupavky, ale aj o okolie kĺbu, teda kĺbové púzdra, väzy a šľachy. Extra silná dávka glukozamín sulfátu tohto najsilnejšieho kĺbového prípravku na trhu je obohatená o revolučný komplex DIAMANT FORTESCIN®.

 

Revolučný komplex

GS Condro® DIAMANT obsahuje revolučný komplex DIAMANT FORTESCIN®. Vďaka vyváženému množstvu látok ako je aescín a vitamín C podporuje nielen správnu funkciu kĺbového, ale aj spojivového aparátu.

 
CDA SK2

Revolučný komplex DIAMANT FORTESCIN® je unikátna kombinácia:

  1. špeciálne účinnej látky aescínu (extrakt z plodu Aesculus hippocastanum) v dennej dávke 40 mg. Aescín prispieva k správnemu krvnému zásobeniu kĺbových puzdier, väzov a šliach. Tiež podporuje obeh telesných tekutín na úrovni jednotlivých tkanív (mikrocirkulácia tkanív),
  2. vitamínu C v dennej dávke 12 mg, ktorý je dôležitý pre tvorbu pevnej kolagénnej siete. Tá je základom štruktúry väzov, šliach, chrupaviek a meniskov. Vitamín C teda prispieva k udržaniu funkcie kĺbových chrupaviek.
gs-clini-q-logo

Glukozamín sulfát v kvalite GS Clini-Q®

Základom všetkých kĺbových prípravkov GS Condro® je glukozamín sulfát, telu vlastná látka, ktorá sa za normálnych okolností tvorí z glukózy. Následne sa zabudováva do zložitejších štruktúr (tzv. proteoglykánu), ktoré sú základnou stavebnou zložkou chrupaviek a vážia vodu. Je tiež dôležitou súčasťou kĺbového mazu.

V prípravku GS Condro® DIAMANT je obsiahnutá v dennej dávke 1600 mg čistého glukozamín sulfátu v garantovanej kvalite Clini-Q®. Originálna kvalita Clini-Q® je zárukou správneho a vždy rovnakého obsahu čistého glukozamín sulfátu v dennej dávke. Každá šarža GS Condro® DIAMANT je totiž kontrolovaná na obsah glukozamín sulfátu v medzinárodne akreditovanom laboratóriu.

test SK

Testované Reumatologickým ústavom

Účinnosť GS Condro® bola overená testovaním Reumatologickým ústavom v Prahe v rokoch 2004–2006. 8 z 10 užívateľov bolo s jeho užívaním veľmi spokojných.

**MUDr. Olejárová M., a kol.: Česká reumatológia, 16, 2008, p. 153-160

 
Condro_tablety_300px

Maximálny komfort používania

S GS Condro® DIAMANT stačí na dosiahnutie žiaduceho efektu užívať iba 2 tablety denne. Pre ľahšiu prehĺtateľnosť majú tablety GS Condro® špeciálny tvar a povrchovú úpravu ETS2-TABS®.

 

Pre koho je GS Condro® DIAMANT vhodný?

Prípravok je vhodný pre všetkých, ktorí sa chcú aktívne starať o zdravie svojich kĺbov, väzov, šliach, meniskov a medzistavcových platničiek a želajú si udržať ich dobrý stav do vysokého veku.
Predovšetkým ide o:

  • staršie osoby,
  • ľudí zaťažujúcich kĺby – ťažko pracujúci, ľudia s nadváhou,
  • športovcov – aktívni aj rekreační
 
 

Odporúčané používanie

Užívajte 1× denne 2 tablety.

Priaznivé pôsobenie sa môže prejaviť iba pri dlhodobom užívaní, preto prípravok užívajte po dobu najmenej 2 mesiacov. Túto kúru je vhodné zopakovať 2–3× ročne. GS Condro DIAMANT® môžete užívať aj trvalo, najmä ak sú Vaše kĺby silne namáhané. Tablety môžete užívať naraz alebo rozdelene do dvoch denných dávok, najlepšie s jedlom alebo po jedle, a zapite dostatočným množstvom tekutiny. Tablety je možné drviť aj poliť.

Zloženie prípravku GS Condro® DIAMANT

Výživová zložka v 1 tablete v 2 tabletách RVH v 2 tabletách
Kryštalický glukozamín sulfát.2KCl Clini-Q® 1061,3 mg 2122,6 mg *
zodpovedá čistému glukozamín sulfátu v kvalite GS Clini-Q® 800 mg 1600 mg *
Aescín 20 mg 40 mg *
Vitamín C 6 mg 12 mg 15 %

RVH – referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých
– RVH nebola stanovená

Jedinečný prípravok na kĺby, väzy aj šľachy.

CDA SK4

Výživový doplnok