Výskum a výroba

GS Condro® – 18 rokov výskumu, vývoja a inovácií

Za tradičnou značkou GS Condro® stojí 18 rokov výskumu a vývoja. Vytvárať prípravky najvyššej kvality bolo naším cieľom už od začiatku, a preto celý proces výroby i balenia sprevádza prísna kontrola. Vysoká bezpečnosť, doložená certifikáciou HACCP, zaisťuje, že výsledný produkt spĺňa požiadavky našich odborníkov. Prípravky GS Condro® sa môžu pochváliť státisícami spokojných užívateľov.

Z podstaty látok obsiahnutých v GS Condro® vyplýva, že priaznivé pôsobenie sa môže prejaviť iba pri pravidelnom dlhodobom užívaní, preto je veľmi dôležité užívať GS Condro® aspoň 2 mesiace. Túto dvojmesačnú kúru opakujte 3x. Pre maximálny účinok je vhodné užívať prípravok natrvalo, najmä ak sú vaše kĺby silne namáhané.

Aby sme vám dopriali skutočne silný prípravok, majú tablety GS Condro® väčšiu veľkosť kvôli vysokému obsahu látok. A aby sa lepšie prehĺtali, upravili sme špeciálne ich tvar a povrch. Ak by sa vám aj napriek tomu tableta neprehĺtala ľahko, odporúčame ju rozpoliť alebo rozdrviť a zamiešať do jedla.

Odporúčame tablety užiť spolu s jedlom či po jedle a potom zapiť dostatočným množstvom vody či iného nápoja.

Áno, GS Condro je možné užívať spolu s liekmi ovplyvňujúcimi krvnú zrážanlivosť, vrátane warfarínu. Pravidelná kontrola krvnej zrážanlivosti u pacientov, ktorí tieto lieky užívajú, je samozrejme nutná bez ohľadu na to, či súčasne užívajú ďalšie lieky alebo výživové doplnky. Informujte svojho lekára o tom, že užívate GS Condro.

Condro_tablety_300px
fortescin-logo

Unikátny Diamant FORTESCIN®

Dlhoročný výskum viedol v roku 2013 k rozšíreniu existujúceho radu prípravkov GS Condro® o jedinečný produkt GS Condro® DIAMANT. Zlatý štandard v podobe extra silnej dávky glukozamín sulfátu bol obohatený o revolučný komplex Diamant FORTESCIN®, obsahujúci špeciálnu látku aescín a vitamín C. Aescín je látka uznáva odborníkmi na celom svete. Prispieva k správnemu krvnému zásobeniu kĺbových puzdier, väzov a šliach. Tiež podporuje obeh telových tekutín na úrovni jednotlivých tkanív (mikrocirkulácia tkanív).

ets2-logo

Moderné technológie

 

Vďaka modernej ETS2-TABS® technológie spracovania tabliet ponúka GS Condro® nielen maximálnu účinnosť pre vaše kĺby, ale aj maximálny komfort pri užívaní. Ten je podľa poznatkov modernej farmácie rozhodujúci pri dlhodobom užívaní kĺbových prípravkov pre ich priaznivý účinok na kĺby.

gsq-logo

Garantovaná kvalita GS Clini-Q®

Originálna kvalita glukozamín sulfátu v kvalite Clini-Q®, obsiahnutého v prípravkoch GS Condro®, je zárukou správneho a vždy rovnakého obsahu čistého glukozamín sulfátu v dennej dávke. Každá šarža je totiž kontrolovaná na obsah glukozamín sulfátu v medzinárodne akreditovanom laboratóriu. Denná dávka 1600 mg glukozamín sulfátu predstavuje extra silnú dávku pre každý deň. Testované Reumatologickým ústavom – Účinnosť GS Condro® bola overená testovaním Reumatologickým ústavom v Prahe v rokoch 2004 – 2006. 8 z 10 užívateľov bolo s jeho užívaním veľmi spokojných. *

*MUDr. Olejárová M., a kol.: Česká reumatológia, 16, 2008, p. 153-160

haccp-logo

Vysoká bezpečnosť dlhodobého užívania

Prípravky GS Condro® sú určené pre dlhodobé užívanie a spĺňajú požiadavky na vysokú bezpečnosť doloženú certifikáciou HACCP.