Poraďte sa s odborníkom

Užívajú sa 1x denne 2 tablety, deti od 12 rokov 1 tabletu denne. Tablety je možné užívať kedykoľvek počas dňa, najlepšie s jedlom alebo po jedle a zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Možné je tiež užívať 2x denne 1 tabletu.

Z podstaty látok obsiahnutých v GS Condro® vyplýva, že priaznivé pôsobenie sa môže prejaviť iba pri pravidelnom dlhodobom užívaní, preto je veľmi dôležité užívať GS Condro® aspoň 2 mesiace. Túto dvojmesačnú kúru opakujte 3x. Pre maximálny účinok je vhodné užívať prípravok natrvalo, najmä ak sú vaše kĺby silne namáhané.

Aby sme vám dopriali skutočne silný prípravok, majú tablety GS Condro® väčšiu veľkosť kvôli vysokému obsahu látok. A aby sa lepšie prehĺtali, upravili sme špeciálne ich tvar a povrch. Ak by sa vám aj napriek tomu tableta neprehĺtala ľahko, odporúčame ju rozpoliť alebo rozdrviť a zamiešať do jedla.

Odporúčame tablety užiť spolu s jedlom alebo po jedle a potom zapiť dostatočným množstvom vody či iného nápoja.

Áno, GS Condro je možné užívať spolu s liekmi ovplyvňujúcimi krvnú zrážanlivosť, vrátane warfarínu. Pravidelná kontrola krvnej zrážanlivosti u pacientov, ktorí tieto lieky užívajú, je samozrejme nutná bez ohľadu na to, či súčasne užívajú ďalšie lieky alebo doplnky stravy. Informujte svojho lekára o tom, že užívate GS Condro.

Spýtajte sa odborníka na to, čo vás zaujíma alebo trápi. Odpoveď vám zašleme e-mailom. Ak bude vaša otázka zaujímavá aj pre ostatných, anonymne ju zverejníme na týchto stránkach. Na otázky, ktoré nám zašlite, odpovedá MUDr. Karel Metyš, MBA, Medical Advisor, Green-Swan Pharmaceuticals CR, a.s.

fotka-KAREL-podpis