Stránka o kĺbovom prípravku GS Condro

okno
Vitajte v diamantovej generácii GS Condro®!

Zväčšiť písmo

A A A
Úvod » Chcem si udržať zdravé kĺby

Chcem si udržať zdravé kĺby

Zdravie je jednou zo základných hodnôt ľudského života a preto je potrebné sa o neho správne starať. O zdravie svojich kĺbov sa musíme zaujímať skôr, ako sa objavia známky opotrebovania chrupavky.

Najviac zaťažované kĺby sú kĺby váhonosné - kolenný a bedrový, pretože prenášajú váhu tela.

Čo môžete urobiť sami?

  • Dbajte na svoj jedálniček. Odporúčame vynechať nadbytok cukrov a tukov. Strava by mala byť bohatá na zeleninu a ovocie.
  • Strážte si svoju váhu. Nadváha zaťažuje predovšetkým kolenné a bedrové kĺby. Odporúčame jesť bielkoviny v podobe hydinového mäsa.
  • Dostatočne sa hýbte. Cvičenie by malo byť zamerané predovšetkým na posilnenie svalstva v okolí kĺbu, t.j. na posilnenie štvorhlavého svalu na prednej strane stehna a svalu na zadnej strane stehna.
  • Užívajte kĺbovú výživu. GS Condro DIAMANT® obsahuje glukozamín sulfát, ktorý je dôležitým stavebným kameňom chrupaviek. Navyše obsahuje unikátny komplex DIAMANT FORTESCIN® - komplex aescinu a vitamínu C. Aescin prispieva k správnemu krvnému zásobeniu kĺbového puzdra väzov a šliach a vitamín C je dôležitý pre tvorbu pevnej kolagénovej siete chrupaviek a meniskov.

Webdesign Estetica s.r.o.
Copyright 2019 Green-Swan Pharmaceuticals SR, s.r.o. logo GS