Stránka o kĺbovom prípravku GS Condro

okno
Vitajte v diamantovej generácii GS Condro®!

Zväčšiť písmo

A A A
Úvod » Súťaže a akcie

Poukaz na zľavu v kúpeľoch alebo vo wellness hoteli

Využite možnosť získať zľavu na pobyt v kúpeľoch alebo vo wellness hoteli v hodnote 41 EUR2 (pri celkovej objednávke pobytu nad 619 EUR2) alebo 20 EUR2 (pri celkovej objednávke pobytu vyššej ako 289 EUR2 a nižšej ako 619 EUR2) v spoločnosti Lázeňské pobyty, s.r.o. Stačí si zakúpiť vianočné balenie GS Condro FORTE pre rok 2011.

2Zľava uvedená na poukaze je len orientačná (je prepočítaná aktuálnym kurzom 24,21 CZK/EUR). Platba za pobyt musí byť zaplatená v CZK. Z celkovej ceny zájazdu bude odpočítaná suma 500 CZK alebo 1 000 CZK. Platbu je možné vykonať aj prostredníctvom bankového ústavu ČSOB na území Slovenskej republiky.

Viac o akcii sa môžete dozvedieť tu.

20 tabliet prípravku GS Condro FORTE zadarmo pre každého súťažiaceho

Každý účastník, ktorý nájde vo svojom vianočnom balení GS Condro FORTE korešpondenčný lístok a riadne ho odošle na adresu spoločnosti Green-Swan Pharmaceuticals SR, s.r.o., získava ako odmenu ZADARMO 20 tabliet výživového doplnku GS Condro FORTE.

5 súťažiacich s najpresnejším tipom na súťažnú otázku vyhráva ročnú kúru užívania GS Condro FORTE v hodnote 115 EUR.

Viac o akcii sa môžete dozvedieť tu.

Darčekový poukaz v hodnote 413 EUR1

Prajte si k Vianociam GS Condro FORTE s mesiacom užívania zadarmo a s CD Waldemara Matušku. Navyše máte šancu získať darčekový poukaz na pobyt v kúpeľoch alebo vo wellness hoteli v hodnote 413 EUR1.

Viac o akcii sa môžete dozvedieť tu.

1Zľava 413 EUR uvedená na poukaze je len orientačná (je prepočítaná aktuálnym kurzom 24,21 CZK/EUR, čo zodpovedá skutočnej výške zľavy 10 000 CZK). Platba za pobyt musí byť zaplatená v CZK. Z celkovej ceny zájazdu bude odpočítaná suma 10 000 CZK. Platbu je možné vykonať aj prostredníctvom bankového ústavu ČSOB na území Slovenskej republiky.Webdesign Estetica s.r.o.
Copyright 2019 Green-Swan Pharmaceuticals SR, s.r.o. logo GS