Stránka o kĺbovom prípravku GS Condro

okno
Vitajte v diamantovej generácii GS Condro®!

Najčastejšie otázky

 

Od koľkých rokov sa môže užívať GS Condro DIAMANT®?

Táto veková hranica je 12 rokov.

Prečo GS Condro DIAMANT® obsahuje vitamín C?

Podporuje tvorbu plnohodnotného kolagénu, ktorého vlákna potom majú správnu, dostatočne pevnú štruktúru.

Aké sú výhody GS Condro DIAMANT®?

GS Condro DIAMANT® obsahuje glukozamín sulfát v jedinečnej kvalite Clini-Q®. Zaisťuje tým originálnu kvalitu a správne množstvo látky v každej tablete a jej maximálnu čistotu. Ďalej obsahuje unikátny DIAMANT FORTESCIN®. Kombinácia látky Aescin (extrakt Aesculus hippocastanum), ktorá prispieva k správnemu krvnému zásobeniu kĺbového puzdra a vitamínu C, ktorý je dôležitý pre správnu tvorbu pevnej kolagénovej siete väzov, šliach, chrupaviek a meniskov.

A prečo práve DIAMANT FORTESCIN® ?

Aescin napomáha k správnemu krvnému zásobeniu kĺbového puzdra, väzov a šliach; podporuje mikrocirkuláciu tkanív. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénne siete chrupaviek a meniskov.

Prečo je GS Condro DIAMANT® odporúčané aj pre športovcov?

GS Condro DIAMANT® je pre všetkých, ktorí potrebujú starostlivosť o kĺby, teda aj pre športovcov. Pri športe býva kĺbový aparát veľmi namáhaný. GS Condro DIAMANT® pomáha udržiavať kĺbový aparát športovcov plne funkčný.

Pre koho nie je GS Condro DIAMANT® vhodný?

GS Condro DIAMANT® je výživový doplnok, výživové doplnky musia byť bezpečné. Prípravok by nemal byť podávaný iba tehotným a dojčiacim ženám, kde je opatrnosť vždy na mieste a deťom do 12 rokov.

Aký je rozdiel medzi prípravkami GS Condro FORTE a GS Condro DIAMANT?

Oba uvedené prípravky majú spoločnú hlavnú zložku – glukozamín sulfát.

Tablety prípravku GS Condro DIAMANT obsahujú oproti prípravku GS Condro FORTE navyše látku aescin, t.j. výťažok z plodov pagaštanu, ktorý podporuje pevnosť cievnej steny a prekrvenie tkanív, vrátane kĺbov. Ponúka teda komplexnejšiu starostlivosť o kĺby.

Je možné užívať GS Condro pri liečbe warfarínom?

Prípravky GS Condro FORTE a GS Condro DIAMANT je možné užívať s warfarínom. Pri prípravku GS Condro DIAMANT je vzhľadom k obsahu aescinu potrebná vyššia opatrnosť a kontrola zo strany lekára, pretože táto látka môže zosilňovať účinky liekov blokujúcich krvnú zrážanlivosť. Tento účinok sa prejavuje predovšetkým v dávkach vyšších, než je obsiahnuté v prípravku GS Condro DIAMANT.

Avšak, kontrola krvnej zrážanlivosti je vždy namieste, pokiaľ užívate warfarín spolu s akýmkoľvek iným prípravkom.


Webdesign Estetica s.r.o.
Copyright 2019 Green-Swan Pharmaceuticals SR, s.r.o. logo GS