Stránka o kĺbovom prípravku GS Condro

okno
Vitajte v diamantovej generácii GS Condro®!

Čo je GS Condro DIAMANT®

GS Condro DIAMANT® je novinka v rade osvedčených kĺbových prípravkov GS Condro. Prvýkrát je GS Condro obohatené o revolučný komplex DIAMANT FORTESCIN® – komplex pre starostlivosť o kĺbový aj spojivový aparát.

Čo nové prináša?

Kĺbový prípravok GS Condro DIAMANT® obsahuje glukozamín sulfát Clini-Q®. Prvýkrát obsahuje revolučný komplex DIAMANT FORTESCIN® pre kĺbové puzdrá, väzy a šľachy.

Čo je glukozamín sulfát v kvalite Clini-Q®?

Základom všetkých kĺbových prípravkov GS Condro je glukozamín sulfát – základná stavebná molekula tzv. proteoglykánov. Je tiež dôležitou sú asťou kĺbového mazu.

Prípravok GS Condro DIAMANT® obsahuje v dennej dávke 1061,3 mg kryštalického glukozamín sulfátu v garantovanej kvalite Clini-Q®. Originálna kvalita Clini-Q® je zárukou správneho a vždy rovnakého obsahu čistého glukozamín sulfátu v dennej dávke.

Novinka GS Condro DIAMANT® obsahuje prvýkrát revolučný komplex FORTESCIN® pre správnu výživu chrupaviek, meniskov, kĺbových väzov a šliach.

Revolučný komplex DIAMANT FORTESCIN® obsahuje aescin pre správne krvné zásobenie kĺbového puzdra, väzov a šliach; pre podporu mikrocirkulácie tkanív a vitamín C pre správnu tvorbu kolagénovej siete chrupaviek a meniskov.

 

Čo je GS Condro DIAMANT®

Webdesign Estetica s.r.o.
Copyright 2019 Green-Swan Pharmaceuticals SR, s.r.o. logo GS