Stránka o kĺbovom prípravku GS Condro

okno
Vitajte v diamantovej generácii GS Condro®!

Zväčšiť písmo

A A A
Úvod » Už nie som najmladší

Už nie som najmladší

Nikto z nás nemladne a všetci svoj ​​vek tu a tam na svojom tele pocítime a to nielen v kĺboch​​. Každodenné aktivity nejdú tak zľahka a niektoré nás môžu potrápiť - tak napríklad chôdza do schodov alebo vstávanie z kresla.

Čo môžete urobiť sami?

Kĺbom pomôžu niektoré opatrenia, ktoré súvisia s našim denným režimom a životosprávou.

  • Vyberte si vhodnú pohybovú aktivitu. Pre ochranu kĺbov je vhodné: šliapanie na rotopede alebo stacionárnom bicykli, cviky s gumovými pásmi (terabandy), cvičenie na rehabilitačných loptách (tzv. fitball), pilates, ktorý rovnomerne posilňuje telo a zlepšuje jeho držanie alebo cvičenie v teplej vode.
    Vyskúšajte veľmi populárny nordic walking. Pri ňom sa spaľuje o 20-50% energie viac ako pri chôdzi. Navyše nedochádza k zaťaženiu kĺbov. Správny pohyb pri nordic walkingu vás naučia v rôznych centrách po celej republike.
    Odporúčame aj plávanie. To však nie je vhodné pre ľudí s nadváhou, pre ktorých je účinnejšie cvičenie v teplej vode.
  • Jedzte zdravú a vyváženú stravu, ktorá obsahuje dostatok kvalitných bielkovín, cukrov, dobrých tukov, vitamínov, minerálov a stopových prvkov. Pridajte do stravy omega-3 mastné kyseliny, jedzte viac zeleniny a nevynechávajte ovocie.
  • Užívajte kĺbovú výživu. Verte overeným prípravkom ako je GS Condro. Obsahujú glukozamín sulfát v originálnej kvalite Clini-Q®. GS Condro Diamant® ponúka prvýkrát unikátny DIAMANT FORTESCIN® − komplex aescinu a vitamínu C.

Webdesign Estetica s.r.o.
Copyright 2019 Green-Swan Pharmaceuticals SR, s.r.o. logo GS