Stránka o kĺbovom prípravku GS Condro

okno
Vitajte v diamantovej generácii GS Condro®!

Zväčšiť písmo

A A A
Úvod » Čo môžete ovplyvniť sami

Čo môžete ovplyvniť sami

Všeobecné odporúčania pri starostlivosti o kĺby:

 • Udržujte si rozumnú váhu
  Dodržujte správnu životosprávu a dbajte na vyvážený pomer medzi výdajom a príjmom potravy. Ak máte pár kilogramov navyše, odporúčame znížiť váhu, a tým odľahčiť kĺby.
 • Zaťažujte, ale nepreťažujte
  Pre udržanie pohyblivosti kĺbov je dôležité pravidelné cvičenie, ktoré však nesmie nadmerne zaťažovať kĺby (napr. chôdza, plávanie, jazda na bicykli alebo korčuliach). Pohybom sa Vám viac prekrví kĺbové puzdro a chrupavka nebude slabnúť. Posilnené svaly navyše významne pomáhajú funkcii kĺbov.
  Ušetrite kĺby prudkých nárazov! K prechádzkam či behu si vyberte namiesto asfaltu mäkké poľné a lesné cesty, ktoré nevyvíjajú na Vaše kĺby taký tlak. Pri výbere športu majte na mysli svoje zdravie a fyzickú kondíciu.
 • Voľte vhodnú obuv
  Nezabudnite aj na správne vybranú obuv. Podrážka musí byť dostatočne pružná, aby mohla účinne tlmiť nárazy pri pohybe.
 • Odpočívajte
  Dôležitý je správny pomer medzi odpočinkom a fyzickou záťažou. Odporúča sa viac kratších prestávok počas dňa ako jedna dlhá.
 • Pomôžte svojim kĺbom správnou kĺbovou výživou
  Verte overeným prípravkom ako je GS Condro. tradične v nich nájdete glukozamín sulfát v originálnej kvalite Clini-Q®, GS Condro DIAMANT® navyše ponúka revolučný DIAMANT FORTESCIN® - komplex aescínu a vitamínu C.

Webdesign Estetica s.r.o.
Copyright 2019 Green-Swan Pharmaceuticals SR, s.r.o. logo GS